Także w tegorocznej edycji konkursów na Najlepszego Młodego Naukowca Roku Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Naukowca Roku Uniwersytetu Szczecińskiego, triumfowali naukowcy reprezentujący Instytut Zarządzania. Najlepszym Młodym Naukowcem została pracownica naszego Instytutu – Pani mgr Aleksandra Bączkiewicz. Jedyne wyróżnienie w tej kategorii przyznano Pani dr Elżbieta Szaruga, również z naszego Instytutu.

W kategorii Najlepszy Naukowiec Roku Uniwersytetu Szczecińskiego Laureatem został Pan dr hab. Wojciech Drożdż, prof. US, także z naszej macierzystej jednostki.

Tym samym pracownicy Instytutu Zarządzania US zdobyli pełną pulę nagród w grupie nauk ekonomicznych i prawnych (ekonomia i finanse, nauki o zarządzaniu i jakości, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna, nauki prawne).

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!