W dniu 29 listopada 2022 r. w Instytucie Zarządzania odbyło się spotkanie z przedstawicielami Institut Teknologi Sepuluh Nopember w Indonezji. W spotkaniu udział wzięli:

• Dr oec. HSG Syarifa Hanoum, S.T., MT., CSEP, Associate Professor, Head of Department of Business Management, Faculty of Creative Design and Digital Business, Kampus ITS Sukolilo Surabaya
  • Dewie Sakita Ardiantoto, S.T., MT., CPLM, Lecturer, Deputy Head of Department of Business Management, Faculty of Creative Design and Digital Business, Kampus ITS Sukolilo Surabaya
  • prof. dr hab. inż. Kesra Nermend – Dyrektor Instytutu Zarządzania
  • dr hab. Małgorzata Łatuszyńska, prof. US – Dziekan Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania
  • dr hab. Jarosław Korpysa, prof. US – Dyrektor Szkoły Doktorskiej i Przewodniczący kierunku Business Management
  • dr hab. Katarzyna Szopik-Depczyńska, prof. US – Vice-Przewodnicząca kierunku Business Management
  • Put Sinansari, Studentka Szkoły Doktorskiej US.

Celem spotkania było omówienie współpracy dydaktycznej oraz naukowej. W ramach dyskusji udało się wyznaczyć kierunki współpracy w zakresie podpisania umowy kształcenia opartego na tzw. double degree programme (podwójny dyplom ukończenia studiów). Umożliwiał on będzie wymianę studencką, odbywaną na podstawie umowy zawartej między Uniwersytetem Szczecińskim a ITS, w ramach której studenci realizują studia na uczelni macierzystej oraz goszczącej, co prowadzi do uzyskania dwóch dyplomów ukończenia studiów. W obszarze naukowym współpraca związana będzie z wymianą pracowników naukowych i realizacją wspólnych przedsięwzięć naukowo-badawczych.