Studenci, ruszyła rekrutacja do Ligi Odpowiedzialnego Biznesu!

Rozpoczęła się rekrutacja do 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – bezpłatnego programu edukacyjnego w obszarze zrównoważonego rozwoju dla studentów i studentek z całej Polski, niezależnie od studiowanego kierunku.

Podczas 6-miesięcznego programu studenci i studentki biorą udział w sześciu zjazdach – część z nich odbywa się stacjonarnie w Warszawie, a część on-line. Liga Odpowiedzialnego Biznesu to możliwość uczestniczenia w wysokiej jakości warsztatach prowadzonych przez przedstawicielki i przedstawicieli firm zaawansowanych w obszarze zrównoważonego rozwoju, a także szansa na staże w zaangażowanych w program firmach.

Udział w programie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Osobom spoza Warszawy organizatorzy dofinansowują koszty dojazdu i zapewniają nocleg oraz wyżywienie. Rekrutacja trwa do 6 listopada.

Więcej informacji i zgłoszenia: https://odpowiedzialnybiznes.pl/lob/edycja-2022-2023/

Do wzięcia udziału w inicjatywie szczególnie zachęca dr hab. Ewa Mazur-Wierzbicka, prof. US z Instytutu Zarządzania US, Ekspertka Forum Odpowiedzialnego Biznesu.