Miło nam podzielić się efektem zakończonego projektu EquaStream, którego kulminacją była międzynarodowa konferencja, odbywająca się 8-9 czerwca 2023 roku na Uniwersytecie Technologicznym w Lulei (LTU), w Szwecji. To ważne wydarzenie zgromadziło wszystkich partnerów projektu: LTU, American University of Armenia, University of Szczecin oraz Georgian Institute of Public Affairs. Konferencja stanowiła znakomitą okazję do wymiany wiedzy, inspiracji i dyskusji nad dalszym kierunkiem współpracy. Efektem naszego projektu jest kompleksowy raport (pobierz), który podsumowuje nasze osiągnięcia.

Polski zespół tworzyli: Sandra Misiak-Kwit (lider) Małgorzata Guzowska, Małgorzata Wiścicka-Fernando oraz K. Shihan D. Fernando.

Serdecznie dziękujemy wszystkim partnerom za ich cenny wkład w ten niezwykły projekt!