Przewodniczący i Rada Naukowa Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego

informują, że dnia
2 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 14.00

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

mgr Thi Hong Ngoc Nguyen

na temat:    Mobile marketing activities based on generation Z technology acceptance: cross-cultural approach

Promotor: prof. dr hab. Edyta Rudawska

Promotor pomocniczy: dr Magdalena Kowalska

Recenzenci:

• dr hab. inż. Magdalena Grębosz – Krawczyk z Politechniki Łódzkiej;
  • dr hab. Grzegorz Mazurek z Akademii Leona Koźmińskiego;
  • dr hab. Tadeusz Gospodarek, prof. WSB, z Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w filii Biblioteki Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8  w Szczecinie.

Autoreferat i streszczenie rozprawy wraz z recenzjami zamieszczono na stronie: zar.usz.edu.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: bip.usz.edu.pl.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym, zgodnie z zarządzeniami nr 44/2020 oraz 45/2020 Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego z dnia 27 kwietnia 2020 r. (dostępnymi w Biuletynie Informacji Publicznej US: bip.usz.edu.pl).

Uczestnictwo w publicznej obronie jest możliwe po uprzedniej rejestracji za pomocą formularza (link) zamieszczonego na stronie: zar.usz.edu.pl w celu uzyskania dostępu do spotkania. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 28 lutego 2023 r.

Zawiadomienie

Autoreferat