Przewodniczący i Rada Naukowa Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego informują, że dnia 13 maja 2021 r. (czwartek) o godz. 10:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Huberta Dyby na temat:Determinanty wyboru modeli biznesowych startupów w woj. zachodniopomorskim.

Promotor: dr hab. Jarosław Korpysa, prof. US

Promotor pomocniczy: dr Krzysztof Dmytrów

Recenzenci:

• prof dr hab. inż. Agnieszka Zakrzewska-Bielawska – Politechnika Łódzka,

• prof. dr hab. Wojciech Dyduch – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w filii Biblioteki Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej 8.

Autoreferat i streszczenie rozprawy wraz z recenzjami zamieszczono na stronie: zar.usz.edu.pl.

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym, zgodnie z Zarządzeniami nr 44/2020 oraz 45/2020 Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego z dnia 27 kwietnia 2020 r. (dostępnymi w Biuletynie Informacji Publicznej US: bip.usz.edu.pl).

Uczestnictwo w publicznej obronie jest możliwe po uprzedniej rejestracji za pomocą formularza (link) zamieszczonego na stronie: zar.usz.edu.pl w celu uzyskania dostępu do spotkania. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 11 maja 2021 r.

Przewodniczący Rady Naukowej

Instytutu Zarządzania