W dniach 23-24 listopada 2022 r. na Wydziale Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego odbywają się 2 konferencje – VII Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu „Zarządzanie innowacjami w gospodarce” oraz XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Gospodarka, Zarządzanie, Środowisko”.

Wydarzenia współorganizowane są przez Instytut Badań nad Innowacjami i Przedsiębiorczością oraz Concordia University of Edmonton.

Konferencje zostały objęte patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydenta Miasta Szczecin, Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego, Dziekana Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania, Północną Izbę Gospodarczą, Naczelną Organizację Techniczną oraz Główny Urząd Statystyczny.