Centrum Zarządzania w Energetyce oraz Zespół projektu H2eBuffer (NCBiR) działające w ramach Instytutu Zarządzania Uniwersytetu współorganizują pierwszą konferencję na Pomorzu Zachodnim dotyczącą zagadnień tworzącego się nowego sektora rynku, jakim jest gospodarka wodorowa. Celem konferencji jest prezentacja obecnych dokonań oraz potencjału naszego regionu w zakresie wykorzystania technologii wodorowych, przedstawienie przykładów wdrożeń, a także stworzenie platformy do rozmów i współpracy pomiędzy przedstawicielami JST, naukowcami, przedsiębiorcami oraz instytucjami otoczenia biznesu.

Instytut Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego jest współorganizatorem konferencji.

Obowiązuje rejestracja. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z prof. US dr hab. Marzeną Frankowską.