Zapraszamy do udziału w międzynarodowych obchodach dnia technologii GIS w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Pokażemy jak można wykorzystywać GIS, a dla aktywnych uczestników do wygrania roczna licencja ArcGIS! Zapraszamy!

Co?  GIS Day 2023 – GIS a mobilność

Kiedy? 16.11.2023 r.

Gdzie? Sala 124-125 SIL

W jakich godzinach? 12:30-14:30

Dla kogo? Dla każdego zainteresowanego

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych obchodach dnia technologii GIS w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. W tym roku skoncentrujemy się na zagadnieniu „GIS w mobilności”, ale tak w zasadzie to przedstawimy zagadnienia dotyczące funkcjonowania systemów analizy geograficznej. System GIS to naukowe środowisko gromadzenia, analizowania i wizualizowania danych geograficznych, które ułatwia nam podejmowanie lepszych decyzji. W Dniu GIS pomóż innym użytkownikom w zdobywaniu wiedzy na temat geografii i zastosowań systemu GIS w praktyce, które pozwalają wprowadzać zmiany w naszym społeczeństwie. To jest Twoja szansa, aby podzielić się swoimi osiągnięciami i zainspirować inne osoby do odkrywania i korzystania z systemu GIS.

Więcej informacji udziela dr Zuzanna Kłos-Adamkiewicz – zuzanna.klos-adamkiewicz@usz.edu.pl

Zespół organizatorów:

Dr Zuzanna Kłos-Adamkiewicz